Anadolu Yakası0 216 487 36 51
Avrupa Yakası0 532 417 52 33
Kocaeli Şubesi0 530 975 25 35

- Avcılar Su Kaçağı Tespiti -

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

su kaçağı tespiti,yaşam alanlarının olduğu yerlerde yani yaşadığımız yerlerde her daim suya ihtiyacımız vardır,günlük yaşadığımız konutlarda binalarda da banyo ve mutfaklar da da su tesisat boruları  mevcuttur bu tesisat borularında zaman zaman gerek fabrikasyon dan kaynaklı su sızıntıları gerekse tesisatı döşeyen ustadan kaynaklı hatalardan dolayı da su kaçakları su sızıntıları gibi problemler oluşmaktadır

Tek seferde ve doğru bir adımla hata payı olmadan Avcılar su kaçağı tespiti hizmetlerinden ihtiyacınız halinde sizler de faydalanabilirsiniz. Gerek pis su gider tesisatında gerekse temiz su tesisatında olası bir kaçak durumuna karşı ücretsiz expertiz hizmeti de veren firmamız en kaliteli hizmet anlayışında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Geliştirilmiş teknolojik cihazlarıyla hizmet veren TRİO TESİSAT  firmamızla ihtiyacınız halinde iletişime geçerek sizler de en kaliteli hizmeti almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 Avcılar su kaçağı tespiti

 

Su kaçakları, çok basit gibi görünen ama aslında her kesin çözüme kavuşturamayacağı işlerden bir tanesidir. Bundan dolayı yaşam konforunuzu çok fazla derecede kötü etkileyebilen bir durumdur. Bazen lavaboda elinizi yıkarken kafanıza damlayan ve pis ve paslı görünümdeki bir su damlası sizi oldukça rahatsız edebilir.

Bundan başka alt kattaki komşunuz gelip banyosuna sizin banyonuzdan su damladığını söyleyerek bunu en kısa sürede yaptırmanızı isteyebilir. Apartman kavgalarına kadar varabilen durumlarla bile karşılaşabilirsiniz ve hayatınız adeta bir anda kabusa dönebilir. Bu su kaçakları ve ya sızıntıları, binaların ilk yapım aşamasından kaynaklanan hatlı tesisat döşemeleri ve ya kalitesiz malzeme kullanılması sonucu ortaya çıkmaktadır.

Kimisi kısa sürede ortaya çıkarken kimisi de zamanla binanın da eskimesiyle ortaya çıkabilmektedir. Ve çağırdığınız bir usta gelip evinizi veya işyerinizi kırıp döküp hiç çözüm bile bulamadan gidebilir. Bu da sizin daha çok hem maddi hem de manevi yönden yıpranmanıza denen olur.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde gözlemlediğiniz su kaçaklarına karşılık profesyonel bir anlayışla sunduğumuz hizmet faaliyetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişme geçebilirsiniz. Avcılar su kaçağı bulma hizmetlerinde adresinize gelecek olan uzman ekibimiz kaçak tespitini hata payı olmadan doğru bir şekilde yerinde belirleyecektir. Eski usül yöntemlerin çok daha ilerisinde bir hizmet alacağınız firmamızla yapılarınızda kırılma dökülme olmadan dakikalar içersinde su kaçağı yaşanan yerler belirlenecektir. Müşteri memnuniyetini amaç edinerek uzun yılların hizmet tecrübesiyle sizler için faaliyetlerini aralıksız sürdüren firmamız İstanbul’un tüm semtlerine kaliteli bir hizmeti sağlayabilmektedir. Su kaçaklarının ileride sizlere daha büyük problemler yaratmaması adına sizler de firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve hemen ardından hizmet kaydınızı oluşturabilirsiniz. Alınan kaydınızda uzman servis ekibimiz çok geçmeden sizi arayarak adresinize gelecektir.

 Avcılar su kaçağı tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Avcılar artık kırmaya dökmeye son veriyoruz ve evinizde hiç bir yer kırılmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız. Bildiğiniz gibi önceden evinizin her yeri kırılır ve su kaçağına ulaşana kadar evde kırılmadık yer kalmazdı şimdi ise su kaçağı bulma işlemleri termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Aklınıza gelen bir kaç soru olabilir tabi ki bu cihazlar nasıl su kaçağını ulur acaba diye düşünmektesiniz. Şimdi biraz tarif edelim tarif ettikten sonra videolarımız dan veya youtube de TRİO TESİSAT diye aratıp oradan da video çekimlerimizi izleyebilirsiniz.

SON TEKNOLOJİK CİHAZLARIMIZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ

 Avcılar su kaçağı tespitisu kacagı gif ile ilgili görsel sonucu

Trio Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma