Anadolu Yakası0 216 487 36 51
Avrupa Yakası0 532 417 52 33
Kocaeli Şubesi0 530 975 25 35

- Bahçe Ve Arazi Su Kaçakları Tespiti -

Bahçe sulama sistemlerinizde oluşan tespit edemediğiniz su kaçaklarını tespit ederek, gereksiz su tüketiminizi ve kaçak sebebiyle gelen yüksek fatura ödemelerinizi önlüyoruz. 

Bahçe ve Arazi Su Kaçakları Tespit ve  Onarımı

 Bahçe sulama sistemlerinizde oluşan tespit edemediğiniz su kaçaklarını tespit ederek, gereksiz su tüketiminizi ve kaçak sebebiyle gelen yüksek fatura ödemelerinizi önlüyoruz. Modern cihazlar sayesinde sadece kapalı alanlarda değil bahçe ve arazilerde de su kaçaklarını tespit edebilmekteyiz. Modern cihazlar ile çok geniş arazilerde su kaçağı tespiti yapılabilir. Bahçe sulama sistemlerinde meydana gelen su sızıntılarında da bu cihazlarla tespit yapılabilir. Bu işlem sırasında bahçenizde her hangi bir kazı yapılmayacağından bahçenizde zarar görmeyecektir.

 

Bahçe ve arazilerde su kaçağı tespitinde dinleme cihazları ve detektörlü cihazlar kullanılarak su kaçağı tespiti sorunsuzca yapılmaktadır. 
Bahçe ve arazilerdeki sulama sistemleri ve site içinde araziden geçmekte olan temiz su ve pis su hatları binalar içinde çok zararlar çıkarabilir. 

Özellikle bahçelerde oluşan su kaçakları eğer bina yüzene ulaşırsa bu yüzeyde dökülmelere hatta yüzeyde bulunana izolasyonlara zarar vererek suyun bina içine girmesine neden olacaktır. Ayrıca betonarme içine giren bu sular betonarme içinde bulunan demir donatıya zarar verebileceğinden bina için oldukça zararlıdırlar.
Bu neden ile bahçe ve arazilerdeki su kaçakları önemsenmeli ve işinde uzman personel tarafından tespit edilerek onarılmalıdır.

Ekip olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için dikkat ediyoruz. Gelen kabarık faturalar ve ısraf olan suları önlemek için Trio Tesisat ekibi olarak elektronik cihazlar yardımıyla bahçe ve arazilerinizdeki su kaçaklarını tespit ediyoruz onarımını yapıyoruz 

 

r10

CİHAZ KULLANIMININ ÖNEMİ

Her tesisat firması su kaçak tespiti ve onarımını değişik şekillerde yapmaktadır. bunun sebepleride firmaların teknolojik cihaz kullanımında yetersiz veya kullanmıyor olmasıdır.

 

DİNLEME CİHAZI İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Dinleme cihazı ile su kaçağı tespitinde cihazla tespit yapabilmek için tesisat borusuna belirlin oranda basınç yapılarak su sızan yerden basınç uygulandıktan sonra çıkan kaçak sesinin cihazla algılanmasını sağlar. 

Cihazda kolaylıkla kaçak olan noktayı tespit eder.

 

 

 

 

Öncelikle su kaçağının yer tespiti için firmamızdan

dış tarla arazide su kaçağınız var ise

 

Almayadan son üretilmiş son sistem elektronik

cihazımızla hizmet vermekteyiz

 

Randevu almanız gerekir. ….

 

 

Yer altı tesisat kaçağı tespit hizmeti sunmaktayız.

 

SU AÇIK ALANDA TOPRAK ALTINDA ve BETON

 

ALTINDA SU KAÇAK BULAN BİR FİMAYIZ

 

1METREDEN 15 METRE DERİNLİKTEKİ SU SİZİNTİSİNİ

BULMAKTAYIZ

 

 

Su kaçağı yer tespitinde firmamız sektörde lider girmiş 

 

r10

 

 

 

Sultanbeyli Su Kaçağı Bulma Tespiti İstanbul Sultanbeyli İlçesinde evinize,iş yerinize,fabrikanızda,bahçenizde su kaçağı buluyoruz tespit ediyoruz.Sultanbeyli de su kaçağınızı kırıp dökmeden buluyoruz.Evinizde ya da iş yerinizdeki meydana gelen su kaçalarını kırıp dökmeden buluyoruz.Profesyonel ekibimiz ile cihazlarla su kaçağını nokta atışı buluyoruz.Böylece evinizi iş yerinizin her yerini kırmadan sadece kaçağın olduğu kısmı açarak su kaçağınız onarıyoruz.Teknolojik cihazlar ile bu alandaki uzman ekibimizle su kaçağını buluyor ve onarıyoruz.Cihazla su kaçağı tespiti güvenilir bir yöntemdir.

Trio Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma