Anadolu Yakası0 216 487 36 51
Avrupa Yakası0 532 417 52 33
Kocaeli Şubesi0 530 975 25 35

- Bakırköy Su Kaçağı Tespiti -

 

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti Evlerimizde işyerlerimizde yaşadığımız en ciddi sorunlardan biri de su, elektrik ve doğalgaz tesisatlarında yaşanan sorunlardır. Olmadık zamanlarda olmadık masrafların ve can sıkıcı tadilat işlerinin çıkmasın ayol açarlar. Banyo, tuvalet ve mutfaklarda su kaçağı olduğunda hem evin duvarları ve döşemeleri zarar görür, hem de çok yüksek su faturaları ödemek zorunda kalırız. Ancak uzun yıllar bakımları yapılamayan borularda delinmeler ve yıpranmalar da her zaman yaşanabilir. Bakırköy Su Kaçağı Tespiti Tesisat sorunlarının en sıkıcı yanı evlerimizde her yerin kırılıp dökülmesi ve evin inşaat alanına dönmesidir.

Bakırköy su kaçağı tespiti ekibimiz su tesisatıyla ilgili her sorunu kısa sürede tespit ederek çözebilmektedir. Bu şekilde çok fazla masraf yapmaktan da kurtulmuş olmaktasınız. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir ve bu yüzden en hızlı hizmeti vermek istemekteyiz. Bizi telefonla aradığınızda hemen gün içinde ekibimiz verdiğiniz adrese gelip çalışmalarına başlayacaktır. Ayrıca7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden sorunlarınızın çözümü için canlı destek de alabilecek ve yönlendirileceksiniz. Ayrıca kış aylarında en çok görülen problemlerden biri de peteklerin çalışmamasıdır. Kireçlenme ya da peteklerin içinde biriken tortular yüzünden petekler verimli bir şekilde çalışmayabilirler. Bu durumda da Bakırköy petek temizliği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede petekleri temizleyecek ve verimli çalışmalarını sağlayacaktır.

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti Şebeke suyu kaçaklarının tespiti normal şartlarda elektro akustik dinleme, atık su sistemindeki kaçaklar ise robot kameralar ile yapılır, bununla beraber farklı özelliklere sahip cihazlarda su kaçağı uzmanı tarafından başarıyla kullanılmaktadır.

 

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti Bahçe sulama sistemlerinizde oluşan tespit edemediğiniz su kaçaklarını tespit ederek, gereksiz su tüketiminizi ve kaçak sebebiyle gelen yüksek fatura ödemelerinizi önlüyoruz. 

 

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti  Bahçe ve Arazi Su Kaçakları Tespit ve  Onarımı

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti  Bahçe sulama sistemlerinizde oluşan tespit edemediğiniz su kaçaklarını tespit ederek, gereksiz su tüketiminizi ve kaçak sebebiyle gelen yüksek fatura ödemelerinizi önlüyoruz. Modern cihazlar sayesinde sadece kapalı alanlarda değil bahçe ve arazilerde de su kaçaklarını tespit edebilmekteyiz. Modern cihazlar ile çok geniş arazilerde su kaçağı tespiti yapılabilir. Bahçe sulama sistemlerinde meydana gelen su sızıntılarında da bu cihazlarla tespit yapılabilir. Bu işlem sırasında bahçenizde her hangi bir kazı yapılmayacağından bahçenizde zarar görmeyecektir.

 

Bahçe ve arazilerde su kaçağı tespitinde dinleme cihazları ve detektörlü cihazlar kullanılarak su kaçağı tespiti sorunsuzca yapılmaktadır. 
Bahçe ve arazilerdeki sulama sistemleri ve site içinde araziden geçmekte olan temiz su ve pis su hatları binalar içinde çok zararlar çıkarabilir. 

 

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti Özellikle bahçelerde oluşan su kaçakları eğer bina yüzene ulaşırsa bu yüzeyde dökülmelere hatta yüzeyde bulunana izolasyonlara zarar vererek suyun bina içine girmesine neden olacaktır. Ayrıca betonarme içine giren bu sular betonarme içinde bulunan demir donatıya zarar verebileceğinden bina için oldukça zararlıdırlar.
Bu neden ile bahçe ve arazilerdeki su kaçakları önemsenmeli ve işinde uzman personel tarafından tespit edilerek onarılmalıdır.

 

Ekip olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için dikkat ediyoruz. Gelen kabarık faturalar ve ısraf olan suları önlemek için Trio Tesisat ekibi olarak elektronik cihazlar yardımıyla bahçe ve arazilerinizdeki su kaçaklarını tespit ediyoruz onarımını yapıyoruz 

 

 

CİHAZ KULLANIMININ ÖNEMİ

Her tesisat firması su kaçak tespiti ve onarımını değişik şekillerde yapmaktadır. bunun sebepleride firmaların teknolojik cihaz kullanımında yetersiz veya kullanmıyor olmasıdır.

 

DİNLEME CİHAZI İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Dinleme cihazı ile su kaçağı tespitinde cihazla tespit yapabilmek için tesisat borusuna belirlin oranda basınç yapılarak su sızan yerden basınç uygulandıktan sonra çıkan kaçak sesinin cihazla algılanmasını sağlar. 

Cihazda kolaylıkla kaçak olan noktayı tespit eder.

Böylelikle tesisattaki kaçağı bulmak için kırım ve kazı işlemi sadece kaçak olan bölgede yapılır.

 

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti İstanbul su kaçağı bulma

  

 

Trio Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma