Anadolu Yakası0 216 487 36 51
Avrupa Yakası0 532 417 52 33
Kocaeli Şubesi0 530 975 25 35

- Kartal Su Kaçağı Tespiti -

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı Tespiti Kartal Su kaçak cihazı Kırmadan robotla su kaçağı tespiti Kartal 7/24 su tesisatkartal su kaçağı tamir servisi.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde kaçak tespiti yapılmasını istediğinizde Kartal su kaçağı tespiti işlemleri için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinde veya iletişim numaralarımız yoluyla daha detaylı bilgi edinebileceğiniz gibi hizmetlerimizden faydalanabilmek adına kayıt oluşturabilirsiniz.Kartal su kaçağı tespiti  Kısa sürede sizi arayacak olan firmamız personelleri size en uygun zamanda servis sırasına bağlı olarak adresinize gelecektir. Kaçak tespitini profesyonel bir anlayışın gerektirdiği şekilde teknolojik cihazlarla yapıldığı hizmetlerimizde ücretsiz expertiz hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Kartal ve çevresinde verdiğimiz hizmetlerimizde İstanbul’un tüm semtlerinde ihtiyacınız halinde sizler de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kartal su kaçağı tespiti

Yaşam alanlarınızda su kaçağı gibi bir sorun gözlemlediğinizde arayacağınız Kartal su kaçağı tespiti firmamız konusunda uzman personellerinin verdiği hizmetlerde cihazlarla kırmadan su kaçağı tespitini yapmaktadır. 3 servis aracımız ile İstanbul’un her noktasına servis imkanlarımız bulunmaktadır. Su kaçaklarının erken tespit edilmesi kadar doğru yerinin belirlenmesi de oldukça önemlidir. Kartal su kaçağı tespiti Pis su gider tesisatında veya temiz su tesisatında su kaçağı yalnızca bir yerde olabileceği gibi birden fazla yerde de olabilecektir. Bu nedenle kaçağın yerinin erken tespit edilmesinin yanı sıra kaçak yerlerini de doğru bir şekilde belirlenmesi gerekir. Kartal su kaçak bulma işlemlerinde adresinize gelecek olan uzman ekibimiz tespit işlemlerinde profesyonel bir yaklaşımla teknolojik cihazlar yardımıyla problem kaynaklanan yerleri belirlemektedir. Kartal su kaçağı tespiti Hızlı bir şekilde etrafın kırılıp dökülmeden verildiği hizmetlerimizde zamandan ve bütçenizden tasarruf sağlayabileceğiniz gibi Trio Tesisat ayrıcalığında alacağınız hizmetlerimizde yapılarınızın yıpranmasının da önüne geçebilirsiniz.

 

İlgili resim

 

Kartal Su Kaçağı Tespiti için gelen firma dairenin temiz su tesisatını test ediyor. Sağlam olması halinde, atık su tesisatını incelemek için ayrıca servis ücreti talep ediyor. İnceleme yaptığı dairenin temiz su tesisatlarını test ettikten sonra sağlam çıkması halinde atık su tesisatlarını formaliteden inceliyor gibi yapıp, noktasal tespit için hiç vakit kaybetmeden atık su tesisatı yenilenmelidir gibi cümlelerle rapor düzenleyip bunun adına da noktasal su kaçak tespiti diyorlar.

Diğer bir çalışma şekli; inceleme yaptıkları daire için sağlamdır raporu vermeleri halinde yinede yarım değil tam servis ücreti alıyorlar. Bu durumun önceden belirtilmesi gereklidir.

Diğer bir çalışma şekli; Kartal Su Kaçağı Tespiti ücretini düşük tutup tespit işlemini yaptıktan sonra özellikle basınçlı tesisatlarda noktasal tespit edilen arızanın üzerini açmadan onarımı için on kat daha fazla onarım ücreti talep ediyorlar. Çünkü üzeri açılmayan arıza gizemliliğini devam ettirmiş olduğundan müşteriyi bu şekilde onarım fiyatını yüksek bulmuyor. Sözde servis ücretinin düşüklüğünü reklam olarak kullanmaktadırlar. Su kaçak tespiti yapılan yerin üzerinin açılması için ısrar edin, tespitin yapıldığı yeri sizler de görün. Lütfen bu tarz hilelere çok dikkat edin!

NOT: Atık su tesisatlarında bu durum müstesna çünkü arızalı yer kameradan gösteriliyor.

 

 

Trio Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma