Anadolu Yakası0 216 487 36 51
Avrupa Yakası0 532 417 52 33
Kocaeli Şubesi0 530 975 25 35

- Sarıgazi su kaçağı tespiti -

Sarıgazi su kaçağı tespiti Sadece kaçağın olduğu noktanın açılıp, borudaki arızalı kesitin değiştirilmesi. Bu opsiyonun maliyeti düşük ve sonucu güvenlidir. Dilerseniz, özellikle değerli ve eski, yeniden temin edilmesi zor desenlere sahip fayansları ileri teknoloji  ürünü cihazımız ile kırmadan yerinden çıkartıp, boruya mekanik tamir yapıyor ve fayansı yerine koyuyoruz.

 

Sarıgazi su kaçağı tespiti  Kırmadan nasıl olur demeyin. Anadolu Servis Bölgeleri sarıgazi Kırmadan Robotlu Su Tesisat Tamiri olarak su kaçağını özel kamera sistemiyle buluyoruz. Gerek dinleme cihazları gerek görüntüleme sistemiyle arızanın yerini kırmadan dökmeden buluyoruz. Tıkanıklıkları da özel pimaş robotlarıyla kırmadan açıyoruz. Teknolojiyi kullanarak hizmet veren firmamız tüm İstanbul?a hizmet vermekten gurur duyar. Yapılan tüm onarım işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Kısacası müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. 

TRİO TESİSAT olarak su tesisatı işlerinizde sıfırdan tamir, arıza, tadilat işlerinize kadar tesisat işleriniz yapılır.

 


Bizimle iletişime geçerek tesisat işlerinizi yaptırabilirsiniz. İş büyüklüğü ne olursa olsun TRİO TESİSAT ile işleriniz profesyonel ekipmanlarımızla yapılır.
İstanbul Su Tesisatı
 

 

Anadolu Servis Bölgeleri Sarıgazi Tesisatçı firması olarak teknolojinin son model aletleriyle ev ve iş yerlerindeki her türlü tesisat sorununu en kısa sürede çözmekte ve insanlara sıkıntılı günler yaşatmamaktayız.

 

İstanbul Su Kaçağı Tespiti 05309752536

 

 

 

Trio Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma