Anadolu Yakası0 216 487 36 51
Avrupa Yakası0 532 417 52 33
Kocaeli Şubesi0 530 975 25 35

- Şişli Su KaçağıTespiti -

Şişli Su Kaçağı Bulma Tespiti  Sadece kaçağın olduğu noktanın açılıp, borudaki arızalı kesitin değiştirilmesi. Bu opsiyonun maliyeti düşük ve sonucu güvenlidir. Dilerseniz, özellikle değerli  ve eski, yeniden temin edilmesi zor desenlere sahip fayansları ileri teknoloji  ürünü cihazımız ile kırmadan yerinden çıkartıp, boruya mekanik tamir yapıyor ve fayansı yerine koyuyoruz

 

ŞİŞLİ Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı sorunları her an hepimizin başına en az bir defa gelmiş bir problemdir. Evimizde ya da iş yerimizde gerek pis su gerekse temiz su kanallarında su kaçakları oldukça canımızı sıkar. Su kaçağı sorunu ciddiye alınması gereken önemli bir problemdir. Bu su kaçağı sorunun bulma işlemini işinin ehli kişilerden yardım alınarak yapılması gerekmektedir. İşinin ehli kişilerden yardım alınmaması sonucu yapılan işlemler sorunu çözmemekle birlikte çok daha büyüyerek daha da sonuçlara yol açabilir. Su kaçağı su maliyetinin dışında pis su borularında olan kaçaklardan akan pis sular insan sağlığını da tehlikeye sokar. Bu yüzden su kaçağı sorunu ciddiye alınmalı ve su kaçağı bulma konusunda uzman kişilerden destek alınmalıdır.

 

                             ŞİŞLİ Su Kaçağı Belirtileri

 

·         Banyoda küvetin altından su geliyorsa,

 

·         Mutfak ya da banyo lavobanız sürekli su damlatıyor ise

 

·         Duvar fayanslarında devamlı terleme var ise

 

·         Klozetten su damlıyor ise

 

·         Banyo tavanından devamlı su damlıyorsa,

 

·         Yukarıda belirtilen sorunlarla karşılaşmanız durumunda firmamızla irtibata geçmeniz halinde deneyimli ve eğitimli personellerimiz ofis ya da evinizi ziyaret ederek şişli su kaçağı sorunu tespiti yapmaktadırlar.

 

İstanbul Su Kaçağı Tespiti 05309752536

 

Trio Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma