Anadolu Yakası0 216 487 36 51
Avrupa Yakası0 532 417 52 33
Kocaeli Şubesi0 530 975 25 35

- Su Kaçağı Bulma -

 

 

Su Kaçağı Bulma
 

Müşterilerimizin de aktardıkları bilgi ve gösterdikleri bölge üzerinde bir ön keşifte bulunulur. Su Kaçağı Bulma Su kaçağının bulunduğu bölgenin zarar verdiği bölge üzerinden ön keşif sonrasında; su kaçağı tespit cihazı ile kaçak olan bölgede su kaçağı bulma işlemi yapılmaya başlanır. Su Kaçağı Bulma Su sesine hassas bir cihaz olan akustik dinleme cihazı sayesinde klasik yöntemlerle saatler beklide günler olan, zahmetli bu çalışma dakikalar içinde pratik bir şekilde hiçbir yeri kazmaya da gerek duyulmadan bitirilmektedir. Su Kaçağı Bulma Genellikle 5-10 dakika civarında süren bu işlem ardından bölge tespit edilir ve müşterilerimiz onayı sonrasında kırma işlemi, sadece bir iki fayans kırmaya gerek kalacak şekilde gerçekleştirilir.

İstanbul’un lider tesisat firması TrioTesisat’a Hoş Geldiniz. Firmamızca su tesisatlarında oluşan su kaçağı ve su sızıntılarını, teknolojik tespit cihazları ile bularak onarımını yapmaktadır. Siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermek bizim işimiz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli.

İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil araçlarımızla Su kaçağı Tespiti servisi hizmeti veriyoruz. Tek yapmanız gerek bizi aramak Uzman su tesisat ustalarımızla sorunları kökünden çözüyoruz.Garantili bir Şekilde İşinizi Teslim ediyoruz.

Cihazlarımız ile kırmadan, garantili  ve noktasal olarak tespit ediyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası şubelerimiz ve şehir içi gezici ekiplerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşmayı hedeflemekteyiz.

trio tesisat ile ilgili görsel sonucu

Su tesisatınızda bir sorun yaşıyor ve hızlı, güvenilir bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz.  7/24 hizmet veren çağrı merkezime bildirimde bulunduğunuz andan itibaren konumunuza en yakın servisimize bilgi verilerek sizlere en kısa sürede ulaşması sağlanır.

trio tesisat ile ilgili görsel sonucu

 Su kaçaklarını tespit ederek, gereksiz su tüketiminizi ve kaçak sebebiyle gelen yüksek fatura ödemelerinizi önlüyoruz.Su Kaçağı Bulma  Modern cihazlar sayesinde sadece kapalı alanlarda değil bahçe ve arazilerde de su kaçaklarını tespit edebilmekteyiz

Ekip olarak sizlere kaliteli hizmet vermek için dikkat ediyoruz.Su Kaçağı Bulma  Gelen kabarık faturalar ve ısraf olan suları önlemek için Trio Tesisat ekibi olarak elektronik cihazlar yardımıyla ev veya iş yerlerinde ki su kaçaklarını tespit ediyoruz ve onarımını yapıyoruz 

Anadolu Yakası: su kaçağı bulma servis bölgeleri ; Adalar , Ataşehir, Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Pendik , Sancaktepe , Maltepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye ve Üsküdar mahalle ve semt civarına hizmet vermekteyiz.

Avrupa yakası: Arnavutköy , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Başakşehir , Beylikdüzü , Beşiktaş , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Esenler , Esenyurt , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kağıthane , Küçükçekmece , Sarıyer , Silivri , Sultangazi , Şişli  ve Zeytinburnu olmak üzere tüm avrupa yakasına hizmetimiz vardır üstelik sabit fiyat garantisi ile servis veriyoruz. 

 

 

DİNLEME CİHAZI İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Dinleme cihazı ile su kaçağı tespitinde cihazla tespit yapabilmek için tesisat borusuna belirlin oranda basınç yapılarak su sızan yerden basınç uygulandıktan sonra çıkan kaçak sesinin cihazla algılanmasını sağlar. 

Yeni Tesisat ve Onarım ile ilgili görsel sonucu

Ustalarımız Cihazda kolaylıkla kaçak olan noktayı tespit eder.

Öncelikle su kaçağının yer tespiti için firmamızdan

dış tarla arazide,evde veya iş yerinizde su kaçağınız var ise Almayadan son üretilmiş son sistem elektronik

cihazımızla hizmet vermekteyiz.

 

Randevu almanız gerekir. ….

su tesisatçısı ile ilgili görsel sonucu

 

Su Kaçağı Bulma 1 METREDEN 15 METRE DERİNLİKTEKİ SU SİZİNTİSİNİ

BULMAKTAYIZ.

 

Su kaçağı yer tespitinde firmamız sektörde lider girmiş 

TRİO TESİSAT cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti sunuyor ve bu cihazlar sayesinde sorun sizde bile olsa kırma işlemi yapılmadan tespit yapılıyor. 

Su Kaçağı İstanbul

istanbul su kaçağı bulma firmamıza hoş geldiniz. Kameralı su kaçağı bulma ve tamir etme servisi.

Su Kaçağı Bulma

Eski yapılarda ve yetersiz altyapıların su kaçağının zeminini hazırlaması ve dışarıdan da bazı etkilerin körüklediği bu problemler nedeniyle birçok kişi su tesisatlarında zorlu günler yaşamaktadır.

Neler Yaparız ?

  • Pimaş kaçaklarını bulma
  • Şebeke su tesisatı boru kaçaklarını noktasal tespit etme
  • Kırmadan su kaçağı tamiri
  • Kameralı cihazlar ile tespit işlemleri
  • Su akıntısının yönünü ve nerede olduğunu anlama

CİHAZ KULLANIMININ ÖNEMİ

Su Kaçağı Bulma Her tesisat firması su kaçak tespiti ve onarımını değişik şekillerde yapmaktadır. bunun sebepleride firmaların teknolojik cihaz kullanımında yetersiz veya kullanmıyor olmasıdır.

 

Su Kaçağı Bulma, Cihazla su kaçağı tespiti güvenilir bir yöntemdir.

 

Su Kaçağı Bulma

Cihaz sistemi kullanılmadığı sürece etraf kırılıp dökülmeyle başlar ve yapının gereksiz kırılması durumunda onlarca masraf ile karşılaşırsınız. İstanbul su kaçağı tespiti firmamız sunduğu geniş servis ağı ile halkımıza hizmet vermekten gurur duymaktadır. Sahip olduğumuz cihaz sistemi hakkında bilgiyi bölge servisleri telefonlarımızdan ulaşarak öğrenebilirsiniz. Firmamız tesisat bar kontrol sistemi , dinleme sistemi , görüntüleme sistemi yanında termal kamera sistemi ile servislerini vermektedir. 

 

su tesisatçısı ile ilgili görsel sonucu

Su kaçağı tespiti işlemi mutlaka cihaz kullanılarak yapılmalıdır. Gelişi güzel yapılan kırımlarda hem bulmak zor olacak hemde ardında bırakacağı masraf çok fazla olacaktır. Kırmadan su kaçağı bulma sistemleri sayesinde sıradan tesisatçıların kırım yapmasına son veriyoruz gereksiz masraflara son veriyoruz. Vakit kaybetmeden su kaçak tespit firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için ise size en yakın servis telefonunu iletişim bilgilerinden arayabilirsiniz.

 

 

0530 975 25 36

Su Kaçağı Bulma

 

İlgili resim

Su Kaçağı Bulma

kacak-bulma-1 Su kaçağı Bulma %50 indirim ! Kırmadan su kaçak tespitiSu Kaçağı Bulma problemleri can sıkan, binaları içten içe çürüten, önlem alınmadığında çok daha büyük arızalar yaratan bir tesisat sorunu oldu yıllardır. Su Kaçağı Bulma Sektördeki boşluk yüzünden yıllarca ehliyetsiz kişiler tesisatçılık adı altında evleri, banyoları kırıp döktüler; bu sebeple kolayca giderilebilecek küçük su kaçakları arızaları bile ertelenerek daha da büyüdü.

 

 

Su kaçağı, çoğu zaman, tavanda terleme, su damlaması, duvardan su sızıntısı ve sıva kabarıklığı olarak belirti gösterir. Su Kaçağı Bulma su kaçağı bulmak için evlerinizi inşaat alanına döndüren tesisatçılardan sizi kurtarıyor. Binanızı içten içe çürüten, sıvaların kabarıp dökülmesine neden olan su kaçaklarını banyonuzu kırarak değil, tesisatınızı dinleyerek, görüntüleyerek buluyor.

 

 

Kaynağı bilinmeyen su kaçakları yüksek su faturaları ödemenize sebep olur. Tavan ve fayanslarda damlama, terleme ve kabarıklık olarak beliren su kaçağı sorunu yanında, iç borulardan kaynaklanan su kaçağı arızası bazen dışarıya hiç belirti vermez. İç sıva izolasyonu güçlüyse su kaçakları, binanın iç kısmında ilerler ve sizin görmediğiniz bir yerde açığa çıkar.

 

Tüm vanalarını kapatın ve su saatinizi gözlemleyin. Hala dönüyorsa ve saatte sorun yoksa tesisatta gizli su kaçağı vardır.

Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları tesisat borularında meydana gelen arızalanma, yanlış ve kalitesiz kullanılan tesisat malzemelerinin zamanla deformasyona uğraması, yanlış tesisat çalışması gibi çeşitli etkenlerden dolayı oluşur. Su Kaçağı BulmaTeknolojik aletler ve tecrübeli kadromuz su kaçaklarınızı sorun olmaktan çıkarılacaktır.  Su kaçaklarınız, dijital cihazlarımızla tespit edilecektir.

Eski alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp,  kırmadan su kaçağı bulan TRİO TESİSAT ile tanışın! 

Yetkili su tesisat ustalarından oluşan kadromuz su kaçağı tespiti yapmak için kameralı sistemler kullanmaktadır. Kadromuzdaki su kaçağı tespiti ekibinin asıl görevi, arızalı bölgeyi kamera ile kontrol etmesinin ardından su kaçağını bulmasıdır. Daha sonrasında tespit edilen sorunlu bölgeye profesyonelce tamir yapmasıdır. 

Uzman personellerimiz,  işyeri ve konutlarınızdaki su tesisatı problemlerinizi bulup, sorunlarınızı gidermede sizlere yardımcı olacaktır. Su Kaçağı Bulma Kaçağın yerinin bulunması için tespit çalışması yapılmalıdır. Firmamız  su kaçağı tespiti için profesyonel cihazlar kullanır. Kullanılan cihazlar hiç bir şekilde gürültü çıkarılmaz, kırmadan dökmeden su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur.

 

Su kaçağı tespiti Teknolojik aletler; zor gibi görünen tüm su tesisatıyla ilgili problemlerinizi en az zararla tespit etmekte yardımcı olmaktadır. Su Kaçağı Bulma Sorunlarınız kısa sürede çözüme ulaşacaktır. Akustik dinleme cihazları ile, tesisatınızdaki tüm borular kontrol edilir, Sorun temiz su tesisatında ise akustik dinleme cihazları ile kolaylıkla bulunur. Su kaçağı tespiti Sorun atık su tesisatından meydana geliyor ise, kameralı cihazlar ile tesisat boruları görüntülenerek su kaçağının yeri tespit edilir. Yaklaşık 20 dakika ile 60 dakika arasında kaçak tespit edilir.

TRİO TESİSAT bünyesinde su kaçağı bulmaya yarayan bütün cihazlar mevcuttur. Misyonumuz; konut ve ticari alanlarda meydana gelen su sızıntılarının yerini belirleyip, en az hasarla onarımını tamamlamaktır.

Su kaçağı tespiti Ekonomik bir uygulama oluşu da oldukça önemlidir. Fazladan tadilat gerektirmeden, kırmaksızın sadece problemli alan üzerinde çalışma yapılacaktır.Su Kaçağı Bulma  Sorun olmayan bölgelerin zarar görmesi engellenmiş olup, gereksiz masraflardan korunmuş olursunuz. Su kaçağı tespiti Sorunların teknoloji ile masrafsız çözülmesi sizler için önemli olduğu kadar, sorunun çözülmesi hem sizleri mutlu edecek hem de bizleri de bizlere işimizi yapmanın mutluluğu kalacaktır.

 

Su kaçağı tespiti Sorunlu bölge dışındaki alanların zarar görmesini engelleme dışında en önemlisi zamandan kazanacaksınız. Su Kaçağı Bulma Teknolojik cihazlarımızla zamandan kazanacaksınız. Kesin tespit ile sorununuz kısa sürede tamir edilecektir.Su kaçağı tespiti  Gizli su kaçağı dahil her türlü su tesisatı problemlerinizi uzman ekibimizin tecrübesiyle çözmüş olacaksınız.

Modern cihazlarımız, tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle her türlü gizli su sızıntısını tespit ediyoruz. Su kaçağı tespiti Tespit yapılırken teknolojik cihazlarımız sayesinde kırma, dökme, hatta gürültü yapılmaz, kısa sürede su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur. Tespit işlemi günün her hangi bir saatinde yapılabilir. Su Kaçağı Bulma Tespit aşamasında tadilat türü bir işlem yapılmaz.

TRİO Tesisat, tesisat hizmeti konusunda uzmanlaşmış genç personel kadrosu ile, sizlere alanında uzman tesisatçıyı göndermektedir. Su Tesisatının düzenli temizlenmesi ve bakımının yapılması sizlerin sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Gerekli bakımlar yapılmadığında su tesisatlarınızda pis su oluşumu mikrop birikimi ve bir çok hastalığı taşıyan bakterilerin artmasına sebep olabilir. Su Tesisatının ömrünün uzun olması için de bu bakımların yapılması zorunludur...

Su Tesisatınızda oluşabilecek tıkanıklıklarla da ilgilenen, tesisat üzerine bütün problemlerinizde çözüm ortağı olan TRİO Tesisat yaptığı çalışmaları düşük maliyetli oluşu dikkat çekmiş ve geniş bir kitleye hitap etmiştir... Su depolarında da gerekli bakım ve onarımlarını yapmakta olup, su tesisatlarınızda ilglenmekteyiz.

su kaçağı bulma ile ilgili görsel sonucu

Tesisat çok genel bir tanım olması itibariyle sayısız alanda hayatımızda yer almaktadır.. Isı TesisatıYangın TesisatıSu tesisatıKanalizasyon tesisatı ve birçok tesisat türü yer almaktadır. Saymakla bitmeyecek tesisat türü ve tesisat türlerinin profesyonelce onarımını ve yapımını üstlenen profesyonel ekiplerimiz sizlere destek vermektedir.

İlgili resimTesisatçı ile yerden ısıtmalı petek sistemlerinin kontrolü, temizlenmesi, odalardaki az ısınma sorununa çözüm için su tesisatçısı firmamızı tercih edebilirsiniz. Yanlış veya eksik montaj yapılan hatalar, sıcak suyun dolaşımındaki hatalar, reglaj ayarı, sıcak su bağlantı sorunlarının giderilmesi, zeminden ısıtma sistemlerindeki kireç ve pasların havlupan veya kombi bağlantısı ile temizlenmesi gibi çok sayıda işlemi bizlerle alabilirsiniz.

 

Termal Kamera: Genellikle sıcak su borularında meydana gelen sızıntının yerini tespit etmek için kullanılmaktadır. Fakat diğer cihazlardan eksik bir yönünün olduğunu söyleyebiliriz. Markası ne olursa olsun Termal Kameralar, yardımcı bir cihazdan öteye gidememektedir. Cihaz sayesinde önce sıcak su borularının tespiti yapılır. Daha sonrasında Dinleme Cihazı ile nokta atışı yapılarak kaçağın yerinin tespit edilmesi gereklidir.

 

Nem Ölçer: Sıvı ile temas halinde bulunan ortamların 3 cm kadar derinliğine inebilen Nem Ölçer cihazı, nem seviyesini ölçmek için kullanılmaktadır. Cihazın eksik bir yönü olarak, sızıntının yeri tam olarak tespit edilememektedir. Tıpkı Termal Kamerada olduğu gibi Nem Ölçer cihazı da yardımcı bir cihaz olarak kullanılmaktadır. Böylelikle iş yükü azaltılarak, sorun giderilebilmektedir.

İstanbul su kaçağı bulma firması Trio Tesisat , yapınız artık kırılmayacak bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek komple tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız . Su kaçakları genelde alt komşuya damlama ve kabartılar şeklinde görülmektedir . Sudan oluşan bu sorunlara teknolojik çözümlerimizle yanınızdayız . Son sistem boru görüntüleme kameraları sayesinde artık  sorunlu bölgeyi bulmak çok kolay oldu . Eskiden olsa yapı kırılırdı onlarca fayans gittikten sonra komple bir değişim içine girerek tadilat süreci başlardı su kaçağı bulma firmamız sizleri bu dertten garantili bir şekilde kurtarıyor .

Avrupa yakası servis bölgeleri ; Arnavutköy , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Başakşehir , Beylikdüzü , Beşiktaş , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Esenler , Esenyurt , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kağıthane , Küçükçekmece , Sarıyer , Silivri , Sultangazi , Şişli  ve Zeytinburnu olmak üzere tüm avrupa yakasına hizmetimiz vardır üstelik sabit fiyat garantisi ile servis veriyoruz. 

 

Anadolu Yakası su kaçağı bulma servis bölgeleri ; Adalar , Ataşehir, Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Pendik , Sancaktepe , Maltepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye ve Üsküdar mahalle ve semt civarına hizmet vermekteyiz.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Firmamız yetkililerine ulaştığınız andan itibaren adınıza servis kaydı oluşturularak size en yakın servis yetkilimizin cep telefonuna bildirim ulaşır. Servis yetkilimiz, sizi arayarak adresinize ortalama varış süresini bildirir. Ekibimiz adresinize ulaşır ve sorunun olduğu alanda yapacağız tespitler doğrultusunda su kaçağı bulma işlemi maliyeti hakkında tarafınıza bilgi sunar. Onayınız doğrultusunda tespit, kırma ve onarım işlemine geçilir. Bu süreç arızanın büyüklüğüne göre 15 dk ile bir iş gününü bulabilmektedir. Onarım tamamlanması ve genel merkezimizden onayın gelmesiyle beraber onarım tamamlanır.

Su Kaçağı Tespitinde Kurumsal ve Garantili Hizmet İçin Bizi Arayabilirsiniz

 

 

 

 

 

Trio Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma