Anadolu Yakası0 216 487 36 51
Avrupa Yakası0 532 417 52 33
Kocaeli Şubesi0 530 975 25 35

- Su Tesisatçısı -

  

HER TÜRLÜ TESİSAT SORUNU İÇİN TEK  ÇÖZÜM NOKTASI TRİO TESİSAT

İstanbul ‘un bütün semtlerinde su tesisatı, tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti  ve tesisatla ilgili  bütün konularda sizlere sınırsız hizmet sunuyoruz.  

Sıhhi tesisat işlerinizi yaptırmak  için profesyonel, güvenilir, güler yüzlü ve garantili hizmet sunan bir ekip arıyorsanız, bizimle irtibata geçip şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. 0530 975 25 36 numaralı telefondan veya diğer irtibat numaralarımızdan randevu alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için İstanbul içi 7 gün 24  saat su tesisatı hizmeti sunmaktayız. Randevunuz oluşturulduktan sonra sizlere en yakın servis aracımızı yönlendirip, sıhhi tesisat  İle ilgili problemlerinize çözüm buluyoruz. İş bitiminde ustalarımız sizlere tespit ettikleri sorunun servis  formunu yazıp bırakmaktadırlar. Yaptığımız işler 1 Yıl Garantilidir. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında formda yazan iletişim numaramızdan bize ulaşarak  hangi ustamızın geldiğini  bildirdiğiniz takdirde kayıtlarımızdan bakıp, ustamızı tekrardan adresinize yönlendirerek herhangi bir ücret talep etmeden sorununuzu çözmekteyiz.

                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                             0530 975 25 36

                                                                                                                                     

 

 

 

Su Tesisatçısı denince akla yılların vermiş olduğu tücrübeyle hizmet veren tek firma Trio Tesisat’tır.Elektronik cihazlar ile su kaçağı bulan,Noktasal atış yapan, Tek bir seramik ile müşteriyi magdur etmeden kaçağı onarabilen, Müşteri memnuniyeti sağlayabilen,Güleryüzlü ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Yaptığımız işlerden memnun kalan müşterilerimiz seneler geçse’de tekrardan bizimle iletişime geçip sorunlarını bildiriyorlar.Buda demek oluyor ki iyi bir hizmet vermişiz ki bizleri tekrardan tercih etmişler.

İstanbul’un bütün ilçelerine 8 servis aracımız ile hiçbir fiyat farkı almadan hizmet vermekteyiz.

Her türlü su kaçaklarını son teknoloji cihazlarımızla noktasal olarak tespit ederek kırıp dökmeden ev ve işyerinize zarar vermeden tıkanmış boruları açıyoruz. Veya sadece lokal bir tadilatla hasar görmüş tesisatınızı onarıyoruz.

Ev yada iş yerlerindeki su kaçağı tespiti yapmak için kullanılan yöntemleri kısaca ikiye ayırabiliriz. Bunlar yeni ve eski yöntemler olabilir. Eski yöntemlerde eviniz inşaat yerine dönerken yeni yöntemde sadece su sızıntısı olan yer kırılır yada kazılır. Eskiden; şimdiki teknolojik cihazlara sahip olunmadığı için mecburen kırma yoluna başvuruluyordu. Bu yöntemin beraberinde getirdiği bir çok zahmette vardı. Kırılan yerlerin artıklarını atmak, çıkan pisliği temizlemek, kırılan yerlerin tekrar tadilatı gibi bir çok zahmet ve masrafta beraberinde geliyordu.üşününki banyonuzun zeminini vakti zamanında özenerek en pahalı fayans yada mermerden yaptırdınız. Yıllar sonra zeminin altındaki su borularında su kaçağı oldu.Sizin dairenizden su çıkmıyor ama alt komşunuzun tavanından yağmur yağar gibi su damlıyor. 

Arızalarınıza en kısa sürede, uzman kadromuzla, profesyonel çözüm için İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyyapaşa, İçerenköy, Göztepe, Kozyatağı, Esatpaşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

su tesisatcısı gif ile ilgili görsel sonucu

 

 

İlgili resim
 

 


     
 

Firmamız, su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri konusunda son teknoloji ekipmanları ve yenilikçi kadrosuyla güven, kalite ve sorunsuz hizmet vermesinin yanı sıra bir çok firmanın söylediği ve mümkün olmadığı “kırmadan dökmeden” değil, son teknoloji ekipmanlarımız ve termal kamera yardımı ile su kaçak veya sızıntısının yerini tespit ettikten sonra sadece ufak bir noktasının kırılıp su kaçağı tamiri yapılacağını samimiyetle bildirir.

Tıkalı boru açma : Sultanbeyli İlçesinde uzman kadromuz ve robot cihazlarla Tıkalı Boru açma servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

Trio Tesisat Su kaçağı tespiti tıkanıklık açma pimaş tıkanıklığı açma petek temizliği istanbul su tesisatçısı kırmadan kameralı arıza tespiti yapan firma

 

 

Trio Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma