Anadolu Yakası0 216 487 36 51
Avrupa Yakası0 532 417 52 33
Kocaeli Şubesi0 530 975 25 35

- Tesisatçı- Kanal Açma- Petek yıkama -

          Tesisatçı

İstanbul‘ un tüm bölgelerine verdiğimiz garantili servis desteği ile su kaçağı bulma ekibimiz uzman ustalar ile sizlere daha iyi hizmet vermektedir. Su kaçağı tespiti profesyonellik gerektiren ve kırmadan akustik dinleme ve kamera ile su kaçağı bulma yapılmaktadır.

 

Su kaçağı tespiti için tesisatçı arayışına girdiğinizde bilmeniz gereken en önemli nokta, su kaçak tespitinin artık cihazla yapıldığıdır. Su tesisatı hattında meydana gelecek su kaçağını ortadan kaldırmak için su kaçağı tespiti yaptırmazsak bizler için önemli ve maliyetli sorunlardan biri haline gelecektir. Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkarılmasını sağlayan tesisatın sağlıklı çalışması hepimizin temennisidir.

Tesisatın sağlam döşenmemesi, maliyeti düşük, kalitesiz malzeme kullanılması ya da zamanla oluşan diğer sorunlardan dolayı tesisatta oluşabilecek su kaçakları, ileride zamanla oturduğunuz daireye ya da binaya zarar verecek olup içinde yaşayanlara da rahatsızlık verir.

su tesisatcısı gif ile ilgili görsel sonucu

 Tesisatçı işlemlerinin yapılması ve gerektiği yerlerde onarımlarının hızlı bir şekilde yapılması günümüzde çok daha zahmetsizdir. Yinede oluşan su kaçağı ev ya da iş yerlerinde endişe veren tesisat arızaları içerisinde olmaya devam etmektedir. Önceleri duvarlar ve fayanslar kırılarak su kaçağı bulurken şimdileri ise yeni teknolojiler ile su kaçağı tespiti çok daha kolay işlemler arasında yer almaktadır.

 

 Tesisatçı

Pimaş tıkanıklığı açma alanında günümüz teknolojisiyle birlikte karşımıza çıkan bazı kolaylıklar bulunmaktadır. Tesisatçı Bu kolaylıklar sayesinde TIKANIKLIK açma gibi işler en kısa sürede ve en kaliteli şekilde sonlandırılmaktadır. Çalışmaların sürekli olarak devam ettiği bu alan için gelişen imkânlardan faydalanılmasıyla artık tesisatlarda köprü vazifesi gören pimaşlar için de pimaş tıkanıklığı açma işlemleri basit bir şekilde yapılmaktadır.

Tesisatçı 

 

  Tesisatçı Mobil sistem temiz su tesisatı PE – Xc ve PE – Xb boruları kullanılarak şap altından spiral kılıf içinden geçerek kullanılacak olan Çamaşır Musluğu, Ara musluklar, Lavabo Bataryaları, Banyo Bataryaları Mutfak Bataryalarına ayrı ayrı Sıcak ve Soğuk su borularının çekilmesidir.

Spiral Kılıf boruyu koruyucu niteliktedir, ayrıca hava yastığı görevi yaparak ısı yalıtımını sağlamalıdır. Bükülme esnasında kesit daralmasına neden olmaması için “spiral” tipindedir. Koruyucu spiral borular kırmızı ve mavi renktedir. Kırmızı renkte olanlar sıcak su gidiş hattında, mavi renkte olanlar soğuk su hattında kullanılır. Kılıfın çapı ø 16 mm PE- X boru için 25 mm’dir.

 

 Tesisatçı Her bir Sıcak Su ve Soğuk Su hattına döşenen borular, şap atıldıktan sonra uygun bir noktada vanalı kollektörlere bağlanarak uzun yıllar verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanılır.
Mobil Sistem Temiz Su Tesisatı arızalanması yada borun delinmesi halinde şap altında kalan borular Spiral borunun içinden geçtiği için arızalı boru çıkartılıp yerine sağlam boru geçirilerek hiçbir yere zarar vermeden ve kırmadan borunun değiştirilmesi sağlanır.

Tesisatçı işlerinizde günlerce servis beklemeden sadece bir telefonla garantili hizmetlerimizden yararlanabilir, ne ödeyeceğinizi en baştan bilerek profesyonel ekibimizden tesisatla ilgili her konuda yardım alabilirsiniz. İstanbul genelinde tüm semt ve mahallelerine 7/24 servis hizmetimiz bulunmaktadır.Trio tesisat kalitesiyle tesisat işlerinden garantili hizmetlerimizle, zahmetsizce ve en ekonomik şekilde kurtulmak için bir telefonunuz yeterli.

 Tesisatçı Tesisatlar da su kaçağı yaşam alanlarının en büyük sorunlarının başında geliyor. Kimi zaman inşaatın başlangıç sırasında tesisat ustasının yaptığı hatalardan kaynaklanan sorunlar, kısa süre sonra ya da yıllar sonra başımızı ağrıtabiliyor. Bunun dışında Tesisatçıborularının yapım aşamasında kaynaklanan hatalardan da su kaçağı gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz.

 

 

Tesisatçı Borunun şantiye de ya da taşıma esnasın da ezilmesi kırılması gibi sorunlar da yıllar sonra ev ve ofis gibi yaşam alanlarında su kaçağı gibi sorunlara neden olabiliyor.  Bunların dışında soğuk hava gibi faktörler de boruların çatlamasına ve su kaçaklarına neden olabilir. Don denen bu olay ciddi su kaçaklarına neden olmaktadır. Ve ancak o bölge de ki tesisatın yenilenmesi ile onarılabilir.

TESİSATCI Sultanbeyli Su Tesisatcısı Trio Tesisat adıyla faaliyetlerine başlayan firmamızın sultanbeyli bölgesinde faaliyet gösterdiği adıdır. Trio Tesisat 2010'li senelerde faaliyetlerine başladı. Ülkemizde cihazla su Tesisatçı işleri yaparak teknolojiden faydalanan ilk tesisat firmalarındandır. Devamlı müşteri memnuniyetini firma prensibi haline getirdik ve bu sayede geçmişimizde onlarca mutlu referans bıraktık. Yaptığımız tüm işlerimizde kaliteli malzemeleri tercih ederek işin kalitesini ve ömrünü maksimum seviyede tutuyoruz. Trio tesisat olarak son teknoloji cihazlarımızı işimizin gerekliliklerini yerine getirerek, yıllardır müşterilerimizin tadilatlarını yüksek kaliteyle teslim ederek edindiğimiz güvenin, getirdiği sorumlulukların bilinciyle hareket ediyoruz ve güvenininizi asla boşa çıkarmıyoruz. Sultanbeyli su tesisatçısı adı ile bu niteliği siz müşterilerimize sağlamaya devam ediyoruz.

             Tesisatçı

Tesisatçı Nitelikli matayellerle hizmet seviyemizi daima yükselterek müşteri memnuniyetini zirvede tutmayı hedefliyoruz. Her alanda daimi kaliteleştirmeyi ,iyileştirmeyi şirket prensibi haline getirdik ve geride bıraktığımız süreçte bunu başardık. Kulaktan kulağa yayılan kalitemizin arkasında dayanıklı uzun ömürlü işlerimiz, en optimum fiyatlarla en maksimum fayda, senelerin sağladığı görgü ile uzmanlık, ve tabiki her zaman dürüstlük bulunuyor. Uzun senelerdir dahil bulunduğumuz su tesisatcı dalında çok fazla sorunu ivedilikle çözüme ulaştırdık. Ürettiğimiz tüm işlerimizde nitelikli mataryellerden faydalanarak uzun ömürlü ve garantili işler yapıyoruz.

 

 Tesisatçı Malzemelerimizin ve ustalarımızın işçilik kalitesine fazlasıyla güveniyoruz ve tamamladığımız işlerimizde garanti veriyoruz.  Tesisatcı Sultanbeyli Su tesisatçısı, TrioTesisat firmamızın bu bölgede faaliyetlerini devam ettirdiği alt isimlerinden biridir. Trio Tesisat firmamızın bir çok alt web sitesi vardır. İstanbul anadolu yakasında hemen her semte ait web sitelerimiz mevcuttur ve bu web sitelerimiz ile ilçe ilçe hizmet kalitemizi taşımaktayız.

 

 

Su Tüketimi ve Tesisatın Önemi  Tesisatçı

Su Tüketimi ve Tesisatın Önemi

Su kaçağı Sultanbeyli İstanbul Türkiye’nin en büyük ilidir. Ayrıca dünyanın en büyük illeri arasında da yer alıyor. Bu nedenle su tüketiminin en çok yapıldığı dünya illerinden birisidir. Lakin su tüketimlerinin belli bir oranını bilinçsiz tüketim yani israf oluşturuyor. Buda İstanbul ili için tehlike çalarının çalması anlamına geliyor. Tesisatcı  Daha önceleri kış aylarının da kurak geçmesi, yazın su sıkıntılarının yaşanmasına ve suyun değerinin ne kadar önemli olduğunun anlaşılmasına neden olmuştur.

Bu anlayışla beraber, su tesisatlarındaki kaçakların tamir edilmesi, muslukların bakımının yapılması gibi birçok işle firmamız muhatap oldu.Bugün teknolojiye verdiğimiz önemle, su tesisatlarındaki kaçakların tespit edilmesini makinelerle sağlıyoruz. Su Tesisatçısı Sultanbeyli bu sayede, kaçak onarım işlemlerini kırma ve yıkma durumlarından dolayı askıya alan evler veya işyerlerindeki kaçakları da önlüyoruz. İsrafın önünü alma noktasında, tüketicilere en iyi çözümü üretmeye çalışan firmamız, 8 yıldan fazla tecrübesiyle müşterilerine en iyi çözümü sunmaya devam ediyor. Kameralı su kaçağı tespiti yapılmadan önce, firmalar duvar yıkma ve kırma gibi elem verici şekilde çalışarak kaçak tespitlerinin yapılmasını sağlardı.

 

 

 Tesisatcı Lakin bu sistem, ek masraf ve bedelleri de beraberinde getirdiği gibi, zaman kaybı da söz konusu olurdu. Bunun üzerine yenilenen teknolojik imanlar, su kaçağı tespiti çalışmalarında da daha işlevsel yöntemlerin doğmasına neden oldu. Kameralı su kaçağı tespiti, bu yeniliklerin en belirgini ve devrim niteliğinde olanıdır. Bugün firmamız, uzman ekip ve personeli sayesinde hiçbir kırma ve yıkma gibi faaliyetler içerisine girmeden su kaçaklarını en ince ayrıntısına kadar saatler içerisinde tespit edebilmektedir.  TesisatçıSizinde su kaçağıyla ilgili probleminiz varsa, hemen bizleri arayabilirsiniz. Teknolojiden uzak çalışan ve duvar kırarak Sultanbeyli'de su kaçağı tespiti yapan firmalara asla aldanmayınız.

 

 

             Tesisatcı Ek masraf ve zaman kaybı demek olan duvar kırma yöntemiyle su kaçağı tespiti, maalesef doğru sonuçların alınmasını da zorlaştırmaktadır. Kameralı su kaçağı tespiti ise, daha iyi ve muazzam sonuçların alınması sağlanmaktadır. Su kaçaklarının en doğru şekilde tespit edilmesi için hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz. Uzman ekibimiz, İstanbul ilinin her ilçesinde hizmet verebilecek yeterliliktedir. Tesisatcı  Her iki yakada da bulunan temsilciliklerimiz sayesinde, en yakın ekibimiz sizlere yönlendirilecektir.

 

 

 

 •   Su kaçağı tespiti
 •   Kırmadan su kaçağı tespiti
 •   Kameralı su kaçağı tespiti
 •   Su kaçağı bulma
 •   Su tesisatı onarım
 •   Su kaçağı onarım
 •   Musluk tamiri
 •   Tuvalet tamir
 •   Pimaş tıkanıklığı açma
 •   Mutfak tıkanıklığı açma
 •   Tuvalet tıkanıklığı açma
 •   Banyo tıkanıklığı açma
 •   Tıkalı kanal açma
 •   Lavabo tıkanıklığı açma
 •   Tesisat tıkanıklığı açma
 •   Radyatör temizleme
 •   Kalorifer tesisat temizliği Petek temizliği

 

 

Tesisatçı

 

 

 

Su tesisatı denildiği zaman aklımıza ilk gelen işlem musluğu açtığımızda musluktan akan sudur. Sadece su tesisat işlemi bundan ibaret değildir.

 

             Tesisatcı Su tesisatı aynı zamanda kullandığımız suyun toplanıp pvc boruyla tahliye edilmesine de pis su giderleri de denilebilir. Su tesisatı denildiği zaman hem atık su giderleri ve temiz su tesisatçıda su tesisat kavramının içinde bulunmaktadır. Şehir şebeke hattından gelip bir sayaç tan geçerek evinize dağılarak belli başlı yerlere yapılmaktadır.

 

 

             Tesisatcı  Bu işlem yapılırken planlı ve proje yapılmalıdır. Eğer böyle bir plan ya da mekanik bir projeye ihtiyaç duyulur. Eğer böyle bir proje yoksa su tesisat ustasının tecrübelerinden faydalanılarak su tesisat işlemi yapılır.

 

Kulaktan kulağa yayılan kalitemizin arkasında dayanıklı uzun ömürlü işlerimiz, en optimum fiyatlarla en maksimum fayda, senelerin sağladığı görgü ile uzmanlık, ve tabiki her zaman dürüstlük bulunuyor.  Tesisatcı Uzun senelerdir dahil bulunduğumuz su tesisatı dalında çok fazla sorunu ivedilikle çözüme ulaştırdık. Ürettiğimiz tüm işlerimizde nitelikli mataryellerden faydalanarak uzun ömürlü ve garantili işler yapıyoruz. Malzemelerimizin ve ustalarımızın işçilik kalitesine fazlasıyla güveniyoruz ve tamamladığımız işlerimizde garanti veriyoruz. Ümraniye Su tesisatçısı,TRİO Tesisat firmamızın bu bölgede faaliyetlerini devam ettirdiği alt isimlerinden biridir. TRİO Tesisat firmamızın bir çok alt web sitesi vardır. İstanbul anadolu yakasında hemen her semte ait web sitelerimiz mevcuttur ve bu web sitelerimiz ile ilçe ilçe hizmet kalitemizi taşımaktayız.

 

r10

Su Tüketimi ve Tesisatın Önemi

 

 Tesisatcı

İstanbul Türkiye’nin en büyük ilidir. Ayrıca dünyanın en büyük illeri arasında da yer alıyor. Bu nedenle su tüketiminin en çok yapıldığı dünya illerinden birisidir. Lakin su tüketimlerinin belli bir oranını bilinçsiz tüketim yani israf oluşturuyor. Buda İstanbul ili için tehlike çalarının çalması anlamına geliyor. Daha önceleri kış aylarının da kurak geçmesi, yazın su sıkıntılarının yaşanmasına ve suyun değerinin ne kadar önemli olduğunun anlaşılmasına neden olmuştu. Bu anlayışla beraber, su tesisatlarındaki kaçakların tamir edilmesi, muslukların bakımının yapılması gibi birçok işle firmamız muhatap oldu.

Bugün teknolojiye verdiğimiz önemle, su tesisatlarındaki kaçakların tespit edilmesini makinelerle sağlıyoruz. Su Tesisatçısı  bu sayede, kaçak onarım işlemlerini kırma ve yıkma durumlarından dolayı askıya alan evler veya işyerlerindeki kaçakları da önlüyoruz. İsrafın önünü alma noktasında, tüketicilere en iyi çözümü üretmeye çalışan firmamız, yirmi yıldan fazla tecrübesiyle müşterilerine en iyi çözümü sunmaya devam ediyor.

 Tesisatcı

Deneyimli Tesisatçı ustalarımız boşu boşuna ev ve işyerinizin her yerini kırıp dökmek yerine son teknolojiyi kullanarak her zaman akılcı ve hızlı sonuç üreten çözümlere başvurmaktadır. Tesisattaki her tip su kaçağının hiçbir yeri kırmaksızın kesin olarak tespitine imkan tanıyan gelişmiş sistemlerin yanı sıra ekiplerimiz gider tıkanıklıklarına da sektörün en güvenilir markasının yeni model robot cihazlarıyla “içerden” müdahale etmektedir. Dakikalar içinde su kaçaklarının yerini noktasal olarak tespit eden ve probleme garantili çözüm üreten ustalarımız, Rothenberger R600 gider açma robotu ve ROCAM görüntüleme sistemleriyle tüm tıkanıklık sorunlarını da “birkaç dakikada” gidermektedir.

Tesisatçı

Avrupa’dan ithal donanımlarımız su kaçaklarından her tip gider tıkanıklığına kadar geçmişte yüklü harcamalar yapmanızı zorunlu kılan tesisat sorunlarının tamamına; oldukça ekonomik, dakikalar içinde sonuç veren ve en önemlisi de “garantili” çözümler sunmaktadır. Çift yönlü yıkama yapan özel tasarım makinalar ve özel formüllü ithal temizlik ilaçları ile petek temizliğini de pratik bir biçimde yapmaktayız.

 

    İSTANBULDA HİZMET VERDİĞİMİZ      İLÇELER

 

-ARNAVUTKÖY  TESİSATCI- -ATAŞEHİR TESİSATCI- -AVCILAR  TESİSATCI- -BAĞCILAR  TESİSATCI- -BAHÇELİEVLER  TESİSATCI- -BAKIRKÖY TESİSATCI- -BAŞAKŞEHİR  TESİSATCI- -BAYRAMPAŞA TESİSATCI- -BEŞİKTAŞ TESİSATCI- -BEYKOZ  TESİSATCI- -BEYLİKDÜZÜ TESİSATCI- -BEYOĞLU TESİSATCI- -BÜYÜKÇEKMECE TESİSATCI- -ÇATALCA TESİSATCI- -ÇEKMEKÖY TESİSATCI- -ESENLER  TESİSATCI- -ESENYURT TESİSATCI- -EYÜP  TESİSATCI- -FATİH TESİSATCI- -GAZİOSMANPAŞA TESİSATCI - -GÜNGÖREN  TESİSATCI - -KADIKÖY  TESİSATCI - -KAĞITHANE  TESİSATCI- -KARTAL  TESİSATCI- -KÜÇÜKÇEKMECE  TESİSATCI- -MALTEPE  TESİSATCI- -PENDİK  TESİSATCI - -SANCAKTEPE  TESİSATCI- -SARIYER- - TESİSATCI SİLİVRİ  TESİSATCI- -SULTANBEYLİ  TESİSATCI - -SULTANGAZİ   TESİSATCI- -ŞİLE  TESİSATCI - -ŞİŞLİ  TESİSATCI - -TUZLA TESİSATCI- -ÜMRANİYE  TESİSATCI- -ÜSKÜDAR  TESİSATCI- -ZEYTİNBURNU  TESİSATCI-

 

 

 

Trio Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma