Anadolu Yakası0 216 487 36 51
Avrupa Yakası0 532 417 52 33
Kocaeli Şubesi0 530 975 25 35

- Hizmetlerimiz -

Yerden Isıtma Sistemleri

Su Kaçağı Bulma Yerden ısıtma sistemlerimizden birini seçtiğinizde uygun ve güvenilir çözümlerimizden faydalanırsınız. Yerden ısıtma sağlıklıdır. ..

Yeni Tesisat ve Onarım

İçimizi ısıtan o sobalı günleri eminim ki hepimiz çok özlüyoruz. Fakat artık içinde bulunduğumuz sosyal çevre imkanlar kişileri yeni koşullara itiyor. ..

Tıkanıklık Açma

Yine de tıkanıklık problemlerinizde firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. İstanbul'un tüm ilçelerine fiyat farkı olmadan tıkanıklık açma hizmeti ... ..

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Gider Tıkanıklıkları Evlerde en çok yaşanılan sorunlardan biride tuvaletlerden gelen kötü kokulardır. Tuvalet tıkanıklığı açma Binanın yeni yada eski olması kötü kokunun ..

Lavabo Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklığı açma işleminden sonra kamera ile hattın görüntülenmesi gerçekleştirilmelidir. Müşteriye tıkanıklığın sebebi gösterilir ve gider hattında var ise ..

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyolarda tıkanıklıklar büyük problemdir.Bu problemler nedeni ile banyolar kullanılamaz hale gelir. Bu nedenle problem biran önce çözülmeli ..

Bahçe Ve Arazi Su Kaçakları Tespiti

Bahçe ve Arazi Su Kaçakları Tespit ve Onarımı Bahçe sulama sistemlerinizde oluşan tespit edemediğiniz su kaçaklarını tespit ederek gereksiz su tüketiminizi ve kaçak sebebiyle ..

Su Kaçağı Bulma

Uzman ekipmanlar ile su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma kırmadan noktasal su kaçağı bulma ve onarım hizmeti sunmaktayız. Uygun Fiyat Garantili Hizmet. ..

Sayfalar

Trio Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.
Su Kaçağı Bulma Tespiti | Petek Temizliği | Tıkanıklık Açma